ul. Okoniowa 9
40-748 Katowice
tel./fax: +48 32 202 15 25

Oferta - Fotele operacyjne

Fotele operacyjne

Combisit L

Foto: Fotel Combisit L

Fotel COMBISIT L zapewnia operatorowi ergonomiczną i komfortową pozycję w czasie zabiegu, pozwalacjąc w pełni skoncentrować się na przeprowadzanej procedurze.

Możliwość konfigurowania wielu elementów fotela daje dużą elastyczność w dopasowaniu fotela do indywidualnych wymagań i upodobań operatora, a jego masywna konstrukcja zapewnia wyjątkową stabilność i niezawodność. Siedzisko fotela jest anatomicznie wyprofilowane, posiada możliwość podnoszenia i opuszczania (napęd elektryczny sterowany przyciskami nożnymi) oraz przesuwania w przód i w tył (bez przemieszczania podstawy fotela). Oparcie można łatwo zamocować również z przodu siedziska jako podparcie na brzuch. Podpórki pod ramiona można ustawiać w dowolnej pozycji, a wszystkie pokrętła i dźwignie służące do regulacji znajdują się w zasięgu operatora.

Do podstawy fotela może być stałe przymocowany przycisk nożny do sterowania mikroskopem, zarówno po prawej jak i po lewej stronie.

Combisit S

Foto: Fotel Combisit S

Fotel COMBISIT S jest ekonomiczną wersją fotela COMBISIT L. Zapewnia on operatorowi równie ergonomiczną i komfortową pozycję w czasie zabiegu. Masywna podstawa fotela została tutaj zastąpiona pięcioma ramionami z kółkami. Pneumatyczna sprężyna, zwalniana nogą, umożliwia szybkie i łatwe dostosowanie wysokości siedziska.