ul. Okoniowa 9
40-748 Katowice
tel./fax: +48 32 202 15 25

Oferta - Stoły operacyjne

Stoły operacyjne firmy Rini Ergoteknik

Okulistyczny stół operacyjny Rini Ri-Eye

Foto: Stół operacyjny Rini Ri-Eye

Stoły operacyjne Rini oferują maksymalną elastyczność i mogą z łatwością być wykorzystane w stacjonarnych oraz mobilnych salach operacyjnych, dzięki konstrukcji 'roll in - roll out' umożliwiającej łatwe złożenie i rozłożenie stołu.

Stół operacyjny zapewnia maksymalną swobodę ruchów chirurga, szczególnie w pobliżu głowy pacjenta, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla operacji mikrochirurgii oka oraz ucha. Dzięki centralnemu mechanizmowi blokowania wszystkich kół jezdnych, przemieszczanie oraz składanie stołu operacyjnego jest niezmiernie proste. Zasilanie bateryjne pozwala na płynne przechodzenie segmentów stołu z pozycji siedzącej do leżącej przy użyciu sterowania ręcznego lub nożnego. Indywidualne ustawienia nachylenia segmentów stołu mogą być z łatwością programowane przez użytkownika tak aby zapewnić pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i wygody.

Dostępna jest duża liczba dodatkowych akcesoriów, takich jak elastyczny łuk podtrzymujący obłożenie, uchwyty i oparcie na stopy chirurga. Pedał do sterowania nożnego działa podobnie jak manipulator i może być przymocowany bezpośrednio do stołu lub umieszczony na podłodze tak aby zapewnić niezbędną precyzję regulacji w czasie operacji.

Na potrzeby anestezji przewidziano specjalną podpórkę pod ramię oraz uchwyt do kroplówki. Stół może być szybko ustawiony do pozycji Trendelenburga. Przewidziano również wersję dla dzieci oraz cięższych pacjentów.


Foto: Stół operacyjny Rini Ri-Eye